Provoz MŠ od 23.2.2021

Vážení rodiče,

mateřská škola obnoví svůj provoz od úterý 23.2.2021 ve čtyřech třídách. Do 26. 2. 2021 (včetně) bude uzavřena třída U Medvídka (nařízení KHS). I když budou mít děti ze třídy U Medvídka negativní test, nemohou mateřskou školu v jiné třídě navštěvovat (nařízení KHS).

Provoz třídy U Myšky bude od 7.00 do 16.00 hodin. Děti ze třídy U Myšky není možné v době od 6.00 do 7.00 a od 16.00 do 16.30 umístit do jiné třídy.

Vážení rodiče, pokud jste byli KHS vyzváni k otestování Vašeho dítěte, prosím nechte své dítě opravdu otestovat. KHS apeluje na důležitost testování. Prodloužená karanténa situaci nevyřeší. A právě Vašim zodpovědným přístupem napomůžete k snížení rizika dalšího šíření nemoci, ať už u nás ve škole nebo u Vás v rodinách, na Vašich pracovištích apod.

Dále si dovoluji oslovit ty z Vás, kteří mají možnost si své dítě nechat ještě celý příští týden doma, ať tak z bezpečnostních důvodů učiní.

Děkuji velmi Vám všem za pochopení a Váš zodpovědný přístup. S přáním pevného zdraví Stanislava Korcová