Uzavření MŠ

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády je mateřská škola od 1. 3. 2021 uzavřena (včetně školní kuchyně). Péči o děti zaměstnanců určených profesí kritické infrastruktury zajišťuje ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 10, p.o. V případě potřeby se obracejte přímo na tuto školu.

Mateřská škola bude i tentokrát realizovat distanční vzdělávání. Ráda bych Vás upozornila, že pro děti s povinnou předškolní docházkou je tento způsob vzdělávání ze zákona povinný. Paní učitelky jednotlivých tříd Vás budou kontaktovat mailem, proto prosím o Vaše zpětné reakce.

Vážení rodiče, v případě Vaší potřeby cokoliv řešit, prosím, kontaktujte nás nejraději prostřednictvím školního mailu posta@msvarenska.cz

Přeji nám všem, ať jsme zdraví a tuto “zvláštní” dobu využijeme k prožívání našich (NE)obyčejných dnů s našimi blízkými…..

S úctou Stanislava Korcová