Nové čtení v knihobudce

Vážení rodiče, v knihobudce na vás čeká nové a velmi zajímavé čtení:

“Jak naučit děti správným hodnotám a žít podle principů. Inspirativní obrázková kniha pro děti a rodiče. Sean Covey na sedmi příbězích názorně ilustruje příslušný návyk a pomáhá dětem osvojit si správné hodnoty již v raném věku. Kniha 7 návyků šťastných dětí není jen kniha příběhů, ale je určena ke společnému čtení a práci dětí s rodiči. Na konci každého příběhu je „Okénko pro rodiče“, ve kterém autor přináší návrhy, jak s dětmi o příběhu hovořit a jak u nich příslušný návyk rozvíjet a také úkoly a otázky pro děti. Úkoly pro děti vedou malé čtenáře a posluchače k tomu, aby se zamyslely nad tím, co samy mohou dělat jinak a lépe. Kniha je nádherně ilustrovaná, zábavná, inspirativní a obohatí společné chvíle rodičů či prarodičů s dětmi.”