Závěrečná 13.6.2024

Děti budou vystupovat ve svých originálních vlastnoručně namalovaných tričkách. Bližší informace týkající se organizace prosíme proberte ve svých třídách. Děkujeme za spolupráci. 🙂

Poslední květnový týden je ve znamení neobyčejných zážitků. Jedním z nich bylo ve středu 29.5.2024 čtvrté společné sdílení v rámci projektu Voda není nuda! Tentokrát jsme se sešli všichni na školní zahradě, kde jsme se pomocí veselých básní a písní doprovázených bezstarostným skotačením dětí ponořili do vodního světa, a to od českých rybníků po světová moře!

Měsíc květen byl u nás ve školce nejen o pozorování vývoje motýlů, ale na školní zahradě jsme měli možnost zaznamenat i další zázrak přírody, a to vývoj sýkorek.

Podívejte se na tu nádheru…

Ve čtvrtek 23.5.2024 jsme v rámci oslav Dne rodiny vypouštěli naše Babočky bodlákové.

Děkujeme, že jste byli s námi!

Více fotografií naleznete v Třídních albech v šatnách svých tříd, kde vás paní učitelky pravidelně seznamují s proběhlými aktivitami.