Vitríny na školní zahradě

Vážení rodiče,

rádi bychom vám zprostředkovali dění v naší mateřské škole dalším způsobem, a to prostřednictvím vitrín umístěných na školní zahradě (u oranžového pavilónu).

Jedna vitrína je věnována školní kuchyni. Paní kuchařky vám budou nabízet každý měsíc recepty, které si budete moci s dětmi sami doma připravit a poté udělit jednomu z receptů hlas. Zajímá nás, co vašim dětem chutná. V měsíci listopadu si budete moci vyzkoušet výborné pomazánky. 🙂

Obsah druhé vitríny budou pro vás chystat paní učitelky jednotlivých tříd. Zprostředkují vám různorodé aktivity, které jsou vhodné ke zpestření společného trávení času s dětmi. Zároveň se vám i představí, takže v případě spojování tříd či společných akcí je všechny budete znát. 🙂

Těšíme se na vaše aktivní zapojení a přejeme krásné podzimní dny.

Vaše milá školka Varenská