Ředitelka školy

Vážení rodiče, prarodiče a všichni naši příznivci,

srdečně Vás vítám na webových stránkách Mateřské školy Ostrava, Varenská 2a, p.o.

Jmenuji se Stanislava Korcová a od ledna 2017 působím v mateřské škole jako ředitelka. S ostatními zaměstnankyněmi školy usilujeme o to, abychom v mateřské škole vytvořily přátelské a podnětné prostředí pro děti předškolního věku a poskytly jim plnohodnotné vzdělávání.

Předškolní období má pro život jedince velmi podstatný vliv, tvoří se zde až 85% jeho osobnosti. Mateřská škola se stává podstatným prvkem ve výchově dětí, doplňuje a obohacuje rodinnou výchovu. A právě ve spolupráci s rodiči směřujeme k vychování šťastného, zdravě sebevědomého, samostatného a svobodně myslícího dítěte.

Sama považuji výchovu dítěte za velmi zodpovědný a náročný životní úkol, který vystihuje můj oblíbený citát neznámého autora:

“Vychovávat dítě znamená vychovávat sám sebe.”

Vážení,

v případě jakýchkoliv dotazů, připomínek či návrhů mě neváhejte kontaktovat na emailu: posta@msvarenska.cz nebo na tel. čísle 602 412 563.

Přeji Vám všem jen to dobré….

Mgr. Stanislava Korcová